рішення

с. Панівці ,32376, тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Від 22 квітня 2019 року с. Панівці № 20

Про виконання показників сільського бюджету за І- квартал 2019 року

Заслухавши інформацію спец. по бухгалтерському обліку Левчук М.А. про виконання показників сільського бюджету за І- квартал 2019 року, виконком сільської ради відмічає, що по загальному фонду бюджету доходи за І- квартал 2019 року виконано на cуму- 767573,72 грн., при плані - 887928,00 грн., що становить - 86,44 % виконання. Виконання, по видатках - 670876,75 грн., при плані - 1025525,00 грн. , що становить - 65,41 % . Керуючись п.б. ст. 28 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» виконком сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Встановити, що показники сільського бюджету по загальному фонду за І - квартал 2019 року виконано по доходах у сумі - 767573,72 грн. і по видатках у сумі - 670876,91 грн.

2. Звіт виконання показників сільського бюджету за І - квартал 2019 року подати на затвердження чергової сесії сільської ради.

Сільський голова : А. М. Костюк

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області вул. Першотравнева,14,

с. Панівці ,32376, тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І Ш Е Н Н Я

Від 22 квітня 2019 року № 21

с. Панівці

Про роботу комісії по санітарному стану населених пунктів сільської ради.

Заслухавши інформацію членів комісії по санітарному стану населених пунктів сільської ради , виконком сільської ради відмічає, що комісією постійно контролюється належний санітарний стан території ради, проводяться рейди – перевірки санітарного стану територій біля установ, організацій присадибних територій, кладовищ, територій біля памятників, прибережних зон річки Смотрич. Але разом з тим, санітарний стан обстежених територій є не задовільний. Комісією по санітарному стану не розробляються щоквартальні плани роботи. Питання вивезення сміття на звалища сьогодні є одне із головних. Кошти на ліквідацію смітників в сільському бюджету передбачені, а тому необхідно залучати інші джерела фінансування і по можливості проводити утилізацію побутового сміття у домогосподарствах. З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення громади, необхідно постійно проводити прибирання територій загального користування по кожному населеному пункту, очистку при будинкових територій. Комісією по санітарному стану та адміністративною комісією проведено спільні рейди – перевірки санітарного стану територій біля присадибних ділянок та ділянок біля прибережних зон річки Смотрич, порушникам, які забруднюють довкілля вказано на недоліки, які мають місце. З метою здійснення належного санітарного нагляду потрібне більше залучення до цієї роботи громадськості сільської ради, депутатів ради, керівників установ, дільничого інспектора, організацій, виконком сільської ради.

В И Р І Ш И В: 1. Роботу комісії по санітарному стану населених пунктів сільської ради визнати недостатньою.

2. Сільській комісії по санітарному стану населених пунктів сільської ради активізувати свою роботу, основну увагу зосередити на: - посиленні роботи з громадянами, які забруднюють довкіля та керівниками установ, організацій, що наносять інші екологічні збитки з метою притягнення їх до адміністративної відповідальності. - розробленні плану роботи комісії та подати на затвердження виконкому сільської ради; - розробленні Положення про сільський конкурс на кращий санітарний стан і благоустрій біля приватних будинків на території установ сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову та членів комісії .

Сільський голова А.Костюк

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,

32376, тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І Ш Е Н Н Я

Від 22 квітня 2019 року № 22

с. Панівці

Про відзначення на території сільської ради 74-ої річниці перемоги над нацизмом у ІІ-й світовій війні

В И Р І Ш И В :

1. Створити організаційний комітет по підготовці до святкування 74- ої річниці Перемоги над нацизмом у ІІ- світовій війні у складі :

Голови комітету - Костюк Анатолій Миколайович, сільський голова.

Члени комітету - Митко Володимир Володимирович, Директор Пановецької ЗОШ І-ІІ ст.

Заступник сільського голови по виконавчій рорботі у раді. - Болюк Лілія Антонівна, директор БК с. Панівці. - Петрик Наталія Юріївна, зав. бібліотекою с. Панівці - Патлата Оксана Анатоліївна, зав ФАП с. Панівці. - Вербець Галина Михайлівна, зав ФАП с. Цибулівка - Петрик Тетяна Миколаївна, соціальний працівник.

2. Затвердити заходи з відзначення на території Пановецької сільської ради 74- ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 74- ї річниці Перемоги над нацизмом у ІІ- світовій війні .

3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на виконком сільської ради.

Сільський голова : А. М. Костюк