рішення

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,

32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Від 21 лютого 2019 року № 8 с. Панівці

Про план заходів сільської ради на виконан- ня Указів Президента України,

постанов Кабінету Міністрів України, програм щодо реалізації державної

політики стосовно дітей, молоді, жінок, сімей на 2019 рік.

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , виконком сільської ради:

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити план заходів сільської ради на виконання Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, програм щодо реалізації державної політики стосовно дітей, молоді, жінок, сімей на 2019 рік.

2. Контроль за виконанням данного рішення покласти на голову громадської ради молоді Т.Колодніцьку.

3. Про хід виконання заходів сільської ради слухали на засіданнях виконкому щоквартально.

Сільський голова : А.Костюк.

«З А Т В Е Р Д Ж Е Н О»

Рішенням виконкому Пановецької с/ради від 21 лютого 2019 року №8

П Л А Н З А Х О Д І В Пановецької с/ради на виконання Указів Презедента України, постанов Кабінету Міністрів України, Програм щодо реалізації Державної політики стосовно дітей, молоді, жінок, сімей на 2019 рік.

1. Програма запобігання торгівлі людьми.

1.1. Сприяти вирішенню питань зайнятості випускників шкіл, ПТУ та вищих навчальних закладів.

1.2. Сприяти підприємницькій діяльності серед жінок у малому та середньому бізнесі.

1.3. Вести облік осіб, які можуть стати об’єктами торгівлі людьми, інформувати про них в відділ.

1.4. Сприяти підвищенню рівня інформованості населення про засоби і методи які використовуються торговцями людьми, а також про потенційний ризик експлуатації, насильства та зловживань стосовно нелегальних мігрантів.

1.5. Сприяти залученню громадських організацій до реалізації проектів щодо запобігання та бородьби з торгівлею людьми, а також захисту прав осіб, які стали жертвами цієї торгівлі

2. Програми: Профілактики злочинності /Запобігання дитячій бездоглядності /Патріотичного виховання населення.

2.1 Забезпечити своєчасне виявлення неблагополучних сімей, їх облік, систематичну перевірку умов утримання та виховання в них неповнолітніх, інформування відділу про виявлені сім’ї.

2.2. Приймати участь у районних акціях, місячниках, тижнях: «Профілактики наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, захворюваності на СНІД», « Правових знань, профілактики негативних явищ пропаганди здорового способу життя», « Профілактики ВІЛ/СНІДу» інфіковані організовувати проведення лекцій та бесід в навчальних закладах з учнівською молоддю, сприяти проведенню відео-лекторіїв, розповсюдженню методичної літератури, буклетів, листівок серед дітей та молоді.

2.3. Організувати відвідання місць збору молоді, проводити рейди-перевірки, контролювати продаж тютюнових виробів і алкогольних напоїв .

Сільський голова : А. М. Костюк