КОРОНАВІРУС

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

Вул. Першотравнева,14 с. Панівці,32376 тел . / факс (03849) 9-87-18 Код ЄДРПОУ 21316374

Сільського голови від 13.03. 2020року. №8

с. Панівці.

Про затвердження заходів щодо Запобігання поширення коронавірусу COVID – 19 на території Панівецької сільської ради.

Керуючись Постановою К.М. України №211 від 11березня 2020року,ст..52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до ст.. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширення на території громади коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020року.

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

1.Керівникам установ сільської ради на період карантину по запобіганню поширення коронавірусу обмежити відвідування жителями закладів культури, ДНЗ «Колосок» , ЗОШ с. Панівці, торговельних закладів та інших установ , які розташовані на території сільської ради.

2.Заборонити проведення культурно – масових заходів.

3. Прцівникам ФАП с. Панівці та ФП с. Цибулівка проводити посилену роз’яснювальну роботу між жителями громади.

4. Дотримуватися рекомендацій та санітарних вимог по запобіганню поширенню на території громади КРОНАВІРУСУ COVID -19

5.Секретарю сільської ради дане розпорядження поширити на сайті сільської ради та на дошці оголошення.

Сільський голова А.Костюк.