розпорядження

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                                                                                             02. 06. 2020 с. Панівці № 12 - 2020 р.

Про скликання двадцять дев’ятої сесії Пановецької сільської ради VІІ -скликання.

Керуючись ч. 2. п. 2 регламенту Пановецької сільської ради

- Скликати двадцять дев’яту сесію сільської ради 12 червня 2020 року на 10 годину в приміщені сільської ради.

- Пропонувати депутатам сільської ради розглянути такі питання:

1. Про затвердження протоколів постійної комісії Пановецької сільської ради з питань прогнозування бюджету і фінансів.

Доповідає: спеціаліст по бух. обліку Левчук М. А

2.Звіт про виконання сільського бюджету за 1-й квартал 2020 року.

3. Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік

Доповідає: спеціаліст по бух. обліку Левчук М. А

4. Про встановлення ставок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на тариторії сільської ради на 2021 рік.

Доповідає: спеціаліст по бух. обліку Левчук М. А

5. Про затвердження ставок єдиного податку на 2021 рік.

Доповідає:спеціаліст з бухгалтерського обліку Левчук М.А.

6. Про встановлення податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки на 2021 рік.

Доповідає:спеціаліст з бухгалтерського обліку Левчук М.А.

7. Про затвердження ставок земельного податку з фізичних та юридичних осіб на 2021 рік.

Доповідає:спеціаліст - землевпорядник Худик Н.М.

8. Про затвердження Положення про транспортний податок на 2021 рік

Доповідає:спеціаліст з бухгалтерського обліку Левчук М.А.

9. Про встановлення туристичного збору на території Пановецької сільської ради на 2021 рік.

10. Земельні питання .

Доповідає : спеціаліст - землевпорядник Н.Худик

Доповідає : секретар сільської ради Р.Гожий

На двадцять дев’яту сесію запросити депутатів сільської ради, керівників установ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова: А. М. Костюк