розпорядження

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20. 05. 2018 с. Панівці №                                                                                                     __ - 2019 р.

Про скликання двадцять третьої сесії Пановецької сільської ради VІІ -скликання.

Керуючись ч. 2. п. 2 регламенту Пановецької сільської ради -

Скликати двадцять третю сесію сільської ради 31травня 2019 року на 10 годину в приміщені сільської ради.

- Пропонувати депутатам сільської ради розглянути такі питання:

1.Звіт про виконання сільського бюджету за 1-й квартал 2019 року. Доповідає: спеціаліст по бух. обліку Левчук М. А

2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік Доповідає: спеціаліст по бух. обліку Левчук М. А

3. Про встановлення ставок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на тариторії сільської ради на 2020 рік. Доповідає: спеціаліст по бух. обліку Левчук М. А

4. Про затвердження ставок єдиного податку на 2020 рік. Доповідає:спеціаліст з бухгалтерського обліку Левчук М.А.

5. Про встановлення податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки на 2020 рік. Доповідає:спеціаліст з бухгалтерського обліку Левчук М.А.

6. Про затвердження ставок земельного податку з фізичних та юридичних осіб на 2020 рік. Доповідає:спеціаліст - землевпорядник Худик Н.М.

7. Про затвердження Положення про транспортний податок на 2020 рік Доповідає:спеціаліст з бухгалтерського обліку Левчук М.А.

8. Про встановлення туристичного збору на території Пановецької сільської ради на 2020 рік. Доповідає:спеціаліст з бухгалтерського обліку Левчук М.А.

9. Земельні питання . Доповідає : спеціаліст - землевпорядник Н.Худик

10. Різне Доповідає : секретар сільської ради Р.Гожий

На двадцять третю сесію запросити депутатів сільської ради, керівників установ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова: А. М. Костюк