рішення 22 сесії від 15.03.2019 року

с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять другої сесії сільської ради від 15 березня 2019 року № 4

с. Панівці

Про програму підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, пам’ятних дат на 2019 рік.

Керуючись частиною 1 пункту 16 с. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити місцеву програму підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменитих подій, пам’ятних дат на 2019рік ( додаток 1).

2. Спеціалісту по бухгалтерському обліку М.А.Левчук забезпечити виділення коштів на виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на сільського голову А.М. Костюка.

Сільський голова : А. М. Костюк

Рішенням № 4 22-ї сесії Пановецької сільської ради від 15.03.2019 р.

П Р О Г Р А М А Підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменитих подій пам’ятних дат на 2019 рік.

Програма являє собою документ, що вивчає стратегію підготовки і проведення по відзначенню подій та пам’ятних дат у 2019 році на території сільської ради. В основі програми покладено систему заходів, спрямованих на відзначення знаменних подій та пам’ятних дат.

ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Пановецька сільська рада за свою багатовікову історію нагромадила величезні надбання. Щороку на території сільської ради проводяться заходи, які забезпечують змістовне дозвілля місцевих жителів. Об’єктом цієї програми виступає організація дозвілля мешканців громади сіл Пановецької сільської ради як невід’ємний елемент життя громади, а предметом є його розвиток. Програма являє собою документ, що визначає стратегію підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій у 2019 році. Загально місцеві заходи проводяться на території населених пунктів відповідно до планів роботи Пановецької сільської ради та затвердженого кошторису. До них відносяться свята День Перемоги у другій світовій війні, День Конституції України, День незалежності України, День Козацтва , День пам’яті жертв голодомору,ДеньСвятого Миколая.

МЕТА І ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ. Метою програми є забезпечення проведення професійних свят, пам’ятних дат. ОСНОВНИМ

ЗАВДАННЯМ ПРОГРАМИ Є : Підготовка та проведення професійних свят та пам’ятних дат:

- День Перемоги у другій світовій війні - придбання квітів, вінків, листівок, конвертів.

-День Матері- придбання квітів, грамоти, подарунки.

- День Конституції України - придбання квітів, грамоти, подарунки.

- День незалежності України - придбання прапорів, рамок, грамот,подарунки.

- День Козацтва - придбання квітів, грамоти, подарунки.

- День пам’яті жертв голодомору- придбання лампадок, квітів, вінків.

- День Святого Миколая - придбання подарунків.

ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

Програма розрахована на один рік (2019), що дозволяє реалізувати поставлені завдання враховуючи реальний стан речей та швидкоплинність нашого часу. Виконання запланованих заходів Програми буде здійснюватись по мірі прийняття конкретних рішень щодо окремих пунктів та по мірі надходження необхідних коштів. Головним розпорядником коштів, запланованих на проведення заходів, являється Пановецька сільська рада. Джерелом фінансування є кошти, що передбачатимуться у місцевому бюджеті, на програму по підготовці та проведенню заходів по відзначеню знаменних подій та пам’ятних дат.

ОЧІКУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ Виховання національної свідомості громадян, розвиток духовно-культурної сфери громади, формування здорового національно-культурного самоусвідомлення мешканців громади- це є очікуваними результатами виконання програми.

Сільський голова : А.М.Костюк