проекти

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області 

вул. Першотравнева, 14, с.Панівці, 32376, тел. /факс (03849) 9-87-17, Код ЄДРПОУ 21316374

сесії VII cкликання від 2019 року №

Звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2019 року Керуючись пунктом 23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: Затвердити звіт про виконання загального фонду сільського бюджету за І квартал 2019 року по доходах в сумі 767 573,72 грн. при плані 887 928,00 грн., виконання становить 86,44%, по видатках в сумі 670876,91 грн. при плані 1 025 525,00 грн., що становить 65,41% фінансування. Субвенція з районного бюджету профінансована в повному обсязі.

Сільський голова А.М. Костюк

 

                                                                                                                         ПРОЕКТ РІШЕННЯ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

сесії сільської ради від 2019 року №

с. Панівці

Про встановлення ставок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на тариторії сільської ради на 2020 рік.

На підставі статті 25З Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пункту 20.2 /3 статті 69 Бюджетного кодексу України та відповідно до підпункту 14.1.212 пункту 14.1 статті 14 і підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 212 Податкового кодексу України із врахування змін відповідно до Закону України від 20.12.2016 № 1791- VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про акцизний податок та ставки акцизного податку на 2020 рік ( додаток 1 )

2. Кошти від сплати акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів зараховуються до сільського бюджету на рахунок відкритий Кам’янець – Подільським управлінням Державної казначейської служби України Хмельницької області згідно з кодами класифікації доходів бюджету.

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб, копію рішення в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття подати до ГУ ДФС у Хмельницькій області

4. Дане рішення вступає в силу з 01січня 2020 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів ( голова комісії О.Качуровська )

Сільський голова А. Костюк

Додаток 1 до рішення 23-ї сесії сільської ради від 2019 року №

ПОЛОЖЕННЯ про акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі

1. Загальні положення. Акцизний податок в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів запроваджується відповідно до підпункту 212.1.11, пункту 212.1. статті 212 та підпункту 215.3.10 пункту 215.3.статті 215 чинного Податкового кодексу України .

2. Платники податку

2.1 Платниками акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів являються особи суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі , які здійснюють реалізацію підакцизних товарів .

2.2. Особи - суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі , які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами.

3. Об’єкти оподаткування Об’єктами оподаткування є операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів .

4. База оподаткування Базою оподаткування акцизного податку є вартість ( з податком на додану вартість ) підакцизних товарів , що реалізуються суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів .

5.1 До підакцизних товарів належать : - Спирт етиловий та інші спиртові дистиляти , алкогольні напої, пиво ; - Тютюнові вироби , тютюн та промислові замінники тютюну ; 5.2. Ставки податку для підакцизних товарів: - для пива , алкогольних напоїв , тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9. пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України в розмірі 5 відсотків від вартості ( з податком на додану вартість );

6. Дата виникнення податкових забов’язань Датою виникнення податкових забов’язань щодо реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі , громадського харчування та послуг , а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями , які сплачують єдиний податок - є дата надходження оплати за проданий товар ».

7.Порядок і строки сплати податку 7.1 Суми податку перераховуються до селищного бюджету суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі , які здійснюють реалізацію підакцизних - товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для надання податкової декларації за місячний податковий період. 7.2. Особа - суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі , який здійснює реалізацію підакцизних товарів , сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів .

8. Контроль за сплатою податку Контроль за правильністю обчислення і своєчасністю сплати до бюджету акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів здійснюються контролюючими органами .

Секретар сільської ради : Р.Гожий

                                                                                                                                                          ПРОЕКТ РІШЕННЯ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

сесії сільської ради від 2019 року №

с.Панівці

Про затвердження ставок єдиного податку на 2020 рік.

Керуючись главою 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності » розділу ХІV Податкового кодексу України із врахування змін відповідно до Закону України від 07.12.2017 № 2245- VІІІ«Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», та на підставі пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» та пунктом 7 статті 69 Бюджетного кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити Положення про єдиний податок та ставки єдиного податку на 2020 рік ( додаток 1,2,3).

2. Кошти від сплати єдиного податку зараховуються до сільського бюджету на рахунки, відкриті Управлінням Державної казначейської служби у Хмельницькій області згідно з кодами класифікації доходів бюджету.

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб, копію рішення в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття подати до ГУ ДФС у Хмельницькій області

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, соціальної політики , законності і правопорядку ( голова комісії О. Качуровька ).

5. Визначити таким , що втратили чинність рішення одинадцятої сесії сільської ради від 25 травня 2018 року № 5 « Про затвердження ставок єдиного податку на 2018 рік »

6. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року .

Сільський голова : А.Костюк

Додаток 1 до рішення 23-ої сесії сільської ради сьомого скликання від року № .

ПОЛОЖЕННЯ про єдиний податок

1. Загальні положення Єдиний податок є місцевим податком і впроваджується на підставі пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до глави 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розділу ХІV Податкового кодексу України.

2. Платники податку

2.1.Платниками єдиного податку по сільській раді є юридичні особи та фізичні особи-підприємці з податковою адресою у межах сільської ради, які відповідають вимогам спрощеної системи оподаткування, і які при цьому в порядку, визначеному статтями 298-299 Податкового кодексу України, самостійно обрали даний спосіб оподаткування доходів та отримали свідоцтва платника єдиного податку. 2.2.Платники єдиного податку поділяються на такі групи: 1) перша група  фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 гривень; 2) друга група  фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: - не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб; - обсяг доходу не перевищує 1 500 000 гривень Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб-підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна, а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи-підприємці належать виключно до третьої або п’ятої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для таких груп. Вичерпний перелік видів послуг, які розуміються як побутові послуги населенню, що надаються першою та другою групами платників єдиного податку, визначений пунктом 291.7 статті 291 Податкового кодексу України. 3) третя група - фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 000 000 гривень; 4) четверта група - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

2.3.Загальна кількість осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником єдиного податку  фізичною особою, а також середньооблікова кількість працівників юридичних осіб обраховується відповідно до підпункту 291.4.1 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу України.

2.4.Умови для можливості перебування на спрощеній системі оподаткування сільськогосподарських товаровиробників в частині дотримання норми щодо частки сільськогосподарського товаровиробництва, яка дорівнює або перевищує 75 відсотків за попередній податковий (звітний) рік, визначені підпунктами 291.4.2 – 291.4.7 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу України.

2.5.Обмеження на право обрання спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності окремими категоріями суб’єктів підприємницької діяльності встановлюються пунктом 291.5 та 291.51 статті 291 Податкового Кодексу України.

2.6.Платники єдиного податку першої-третьої груп повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).

2.7.Порядок визначення доходу для цілей оподаткування єдиним податком, а також для надання права суб’єкту господарювання зареєструватися платником єдиного податку та/або перебувати на спрощеній системі оподаткування (для платників єдиного податку першої - третьої груп), склад цих доходів визначається статтею 292 Податкового кодексу України.

2.8.Об’єкт та база оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи визначений статтею 292 Податкового кодексу України.

3. Ставки та порядок обчислення податку

3.1.Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках(фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року ,другої групи - у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року ,та третьої групи - у відсотках до доходу (відсоткові ставки). 3.1.1. Для першої групи платників міста встановлюються фіксовані ставки єдиного податку у межах до 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, залежно від виду господарської діяльності у розмірах, з розрахунку на календарний місяць, наведених у додатку 1 до цього Положення. 3.1.2. Фіксовані ставки єдиного податку для другої групи платників встановлюються у межах до 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, залежно від виду господарської діяльності у розмірах, з розрахунку на календарний місяць, наведених у додатку 2 до цього Положення. 3.1.3. Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі: 1) 3 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим Кодексом; 2) 5 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку. Для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі, визначеному другою частиною підпункту 3.2 (4 відсотка доходу).

3.2.Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої – третьої груп (фізичні особи-підприємці) у розмірі 15 відсотків: 1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпунктах 1, 2 і 3 пункту 2.2 цього Положення; 2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у реєстрі платників єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи; 3) до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі; 4) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування; 5) до доходу, отриманого платниками першої або другої групи від провадження діяльності, яка не передбачена у підпунктах 1 або 2 пункту 291.4 статті 291 цього Кодексу відповідно.

3.3.Ставки єдиного податку для платників третьої групи (юридичні особи) встановлюються у подвійному розмірі ставок, визначених пунктом 3.2 цього розділу Положення: 1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпункті 3 пункту 2.2 цього Положення; 2) до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі; 3) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

3.4.У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

3.5.У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад,застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений пунктом 3.1 цього розділу для відповідної групи таких платників єдиного податку.

3.6.Особливості застосування ставок, встановлених підпунктом 3.1.3 пункту 3.1, пунктами 3.2 та 3.3 цього розділу, передбачені пунктом 293.8 статті 293 Податкового кодексу України. 3.7.Розміри ставок єдиного податку для четвертої групи платників у залежності від категорії (типу) земель та їх розташування встановлені пунктом 293.9 статті 293 Податкового кодексу України у відсотках до нормативної грошової оцінки одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду.

4. Податковий (звітний) період

4.1.Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік.

4.2. Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.

4.3. Особливості визначення початку та закінчення податкового періоду у різних випадках передбачені пунктами 294.2 – 294.7 статті 294 Податкового кодексу України.

5. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку

5.1.Платники єдиного податку першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року. У разі якщо сільська рада приймає рішення щодо зміни раніше встановлених ставок єдиного податку, єдиний податок сплачується за такими ставками у порядку та строки, визначені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України.

5.2.Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом десяти календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

5.3.Платники єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

5.4.Єдиний податок, нарахований за перевищення обсягу доходу, сплачується протягом десяти календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

5.5. У разі припинення платником єдиного податку провадження господарської діяльності податкові зобов’язання із сплати єдиного податку нараховуються такому платнику до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому до органу державної податкової служби подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з припиненням провадження господарської діяльності або анульовано реєстрацію за рішенням Кам’янець-Подільської ОДПІ на підставі отриманого від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності. У разі анулювання реєстрації платника єдиного податку за рішенням контролюючого органу податкові зобов'язання із сплати єдиного податку нараховуються такому платнику до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому проведено анулювання реєстрації.

5.6. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку для платників єдиного податку четвертої групи передбачені пунктом 295.9 статті 295 Податкового кодексу України.

5.7. Сплата єдиного податку платниками першої – третьої груп здійснюється на рахунок сільського бюджету. Зарахування податку відбувається згідно з вимогами статті 64 Бюджетного кодексу України. Платниками єдиного податку четвертої групи єдиний податок сплачується на відповідний рахунок місцевого бюджету за місцем розташування земельної ділянки.

6.Ведення обліку і складення звітності платниками єдиного податку 6.1.Платники єдиного податку першої та другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів. Форма книги обліку доходів, порядок її ведення затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Для реєстрації Книги обліку доходів такі платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник Книги, у разі обрання способу ведення Книги у паперовому вигляді. 1.2. Платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці), які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Для реєстрації Книги обліку доходів такі платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник Книги. 6.3.Платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи) використовують дані спрощеного бухгалтерського обліку щодо доходів та витрат з урахуванням положень пункту 44.2, 44.3 статті 44 Податкового кодексу України. 6.4.Платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи-підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів у дрібнороздрібній торговельній мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій. 6.5.Платники єдиного податку першої та другої груп протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені пунктом 5.1 цього Положення. Така податкова декларація подається, якщо платник єдиного податку не допустив перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у пункті 2.2 цього Положення, та/або самостійно не перейшов на сплату єдиного податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої, третьої або п'ятої групи. 6.6.У разі перевищення платниками єдиного податку першої та другої груп протягом року обсягу доходу, визначеного у пункті 2.2 цього Положення, або у разі самостійного прийняття ними рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої (фізичні особи-підприємці) групи, ці платники подають до контролюючого органу податкову декларацію протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу. 6.7.Платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу. 6.8.Форми податкових декларацій платника єдиного податку, визначених пунктами 6.4 і 6.5 цього розділу, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 № 1688, наведені у додатках 3, 4 до цього Положення. 6.9.Порядок складення декларації визначений пунктами 296.2, 296.4–296.7 статті 296 Податкового кодексу України.

7. Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку

7.1.Платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів: 1) податку на прибуток підприємств; 2) податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності платника єдиного податку першої – третьої групи (фізичної особи) та оподатковані згідно з цією главою; 3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 пункту 3.1.3 цього Положення, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи; 4) податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва; 5) рентної плати за спеціальне використання води платниками єдиного податку четвертої групи.

7.2.Нарахування, сплата та подання звітності з податків і зборів інших, ніж зазначені у пункті 7.1 цього розділу, здійснюються платниками єдиного податку в порядку, розмірах та у строки, встановлені Податковим кодексом України.

7.3.Платник єдиного податку виконує передбачені Податковим кодексом України функції податкового агента у разі нарахування (виплати, надання) оподатковуваних податком на доходи фізичних осіб доходів на користь фізичної особи, яка перебуває з ним у трудових або цивільно-правових відносинах. 8. Відповідальність платника єдиного податку Платники єдиного податку несуть відповідальність відповідно до глави 11 Податкового кодексу України за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум єдиного податку, а також за своєчасність подання податкових декларацій.

Секретар сільської ради Р.Гожий

 

                                                                                                                                                     ПРОЕКТ РІШЕННЯ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

сесії сільської ради від року №

с. Панівці

“Про затвердження ставок земельного податку з фізичних та юридичних осіб на 2020 рік”.

Керуючися абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесія Пановецької сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Положення про плату за землю затвердити згідно з додатком 1 .

2. Установити на території Пановецької ради ставки земельного податку згідно з додатком 2,3,4. 2.1 Надати пільги для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового Кодексу України, за переліком згідно з додатком 5.

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб, копію рішення в електроному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття подати до ГУ ДФС у Хмельницькій області

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування , бюджету, фінансів, соціальної політики, законості і правопорядку ( голова комісії О.Качуровська )

5. Рішення вісімнадцятої сесії сільської ради від 25 травня 2018 року № 07 «Про затвердження ставок земельного податку з фізичних та юридичних осіб на 2019 рік », дев’ятнадцятої сесії сільської ради від 07 вересня 2018 року № 5 Про внесення змін до рішення № 07 вісімнадцятої сесії сільської ради від 25 травня 2018 року «Про затвердження ставок земельного податку з фізичних та юридичних осіб на 2019 рік », двадцятої сесії сільської ради від 09 листопада 2018 року № 4 Про внесення змін до рішення № 07 вісімнадцятої сесії сільської ради від 25 травня 2018 року «Про затвердження ставок земельного податку з фізичних та юридичних осіб на 2019 рік »» визнати такими, що втратили чинність .

6. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року .

Сільський голова А.М. Костюк

Додаток 1 До рішення 23-ої сесії сільської ради № від 2019 року ПОЛОЖЕННЯ про плату за землю (далі – Положення) 1. Загальні положення 1. Плата за землю - обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. 2. Платники земельного податку 2.1. Платниками земельного податку є: 1. власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); 2. землекористувачі. 2.2. Особливості справляння податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, встановлюються главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями. 3. Об’єкти оподаткування земельним податком 3.1. Об’єктами оподаткування є: 3.1.1. земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні; 3.1.2. земельні частки (паї), які перебувають у власності. 4. База оподаткування земельним податком 4.1. Базою оподаткування земельним податком є: 4.1.1. нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом. 4.1.2. площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено. 4.1.3. Рішення рад щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих у межах населених пунктів офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідного рішення застосовується не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом. 5. Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від місцезнаходження), земельним податком 5.1. Податок за лісові землі справляється як складова рентної плати, що визначається податковим законодавством. 5.2. Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до статті 274 ПКУ.. 6. Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) 6.1. Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки,а для лісових земель – не більше 0,1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки. 6.2. Ставка податку встановлюється у розмірі не більше 12 відсотків від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності). 7. Ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено 7.1. Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, встановлюється у розмірі не більше 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області, а для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області, а для лісових земель не більше 0,1 відсотка від нормативної грошової оцінки площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області. 8. Ставка земельного податку за земельні ділянки, на території Пановецької сільської ради встановлюються рішенням сесії сільської ради. 9. Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб. 9.1. Від сплати податку звільняються: 9.1.1. інваліди першої і другої групи; 9.1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; 9.1.3. пенсіонери (за віком); 9.1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; 9.1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 9.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 9.1 цього положення, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм: 9.2.1. для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари; 9.2.2. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара; 9.2.3. для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара; 9.2.4. для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара; 9.2.5. для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара. 9.3. Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи. 9.4. Якщо фізична особа, визначена у пункті 9.1 цього положення , має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, то така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельної ділянки для застосування пільги. Пільга починає застосовуватися до обраної земельної ділянки з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву". 10. Пільги щодо сплати податку для юридичних осіб 10.1. Від сплати податку звільняються: 10.1.1. санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів; 10.1.2. громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці. Зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні". У разі порушення вимог цієї норми зазначені громадські організації інвалідів, їх підприємства та організації зобов’язані сплатити суми податку за відповідний період, проіндексовані з урахуванням інфляції, а також штрафні санкції згідно із законодавством; 10.1.3. бази олімпійської та паралімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України. 10.1.4. дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності і джерел фінансування, заклади культури, науки (крім національних та державних дендрологічних парків), освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів. 10.1.5. державні та комунальні дитячі санаторно-курортні заклади та заклади оздоровлення і відпочинку, а також дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій, які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення таких підприємств, установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій; 10.1.6. державні та комунальні центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, центри фізичного здоров’я населення, центри з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів, дитячо-юнацькі спортивні школи, а також центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацькі спортивні школи і спортивні споруди всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, за земельні ділянки, на яких розміщені їх спортивні споруди. У разі виключення таких установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій, декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій". 11. Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню земельним податком 11.1. Не сплачується податок за: 11.1.1. сільськогосподарські угіддя зон радіоактивно забруднених територій, визначених відповідно до закону такими, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (зон відчуження, безумовного (обов'язкового) відселення, гарантованого добровільного відселення і посиленого радіоекологічного контролю), і хімічно забруднених сільськогосподарських угідь, на які запроваджено обмеження щодо ведення сільського господарства; 11.1.2. землі сільськогосподарських угідь, що перебувають у тимчасовій консервації або у стадії сільськогосподарського освоєння; 11.1.3. земельні ділянки державних сортовипробувальних станцій і сортодільниць, які використовуються для випробування сортів сільськогосподарських культур; 11.1.4. землі дорожнього господарства автомобільних доріг загального користування - землі під проїзною частиною, узбіччям, земляним полотном, декоративним озелененням, резервами, кюветами, мостами, штучними спорудами, тунелями, транспортними розв'язками, водопропускними спорудами, підпірними стінками, шумовими екранами, очисними спорудами і розташованими в межах смуг відведення іншими дорожніми спорудами та обладнанням, а також землі, що знаходяться за межами смуг відведення, якщо на них розміщені споруди, що забезпечують функціонування автомобільних доріг, а саме: а) паралельні об'їзні дороги, поромні переправи, снігозахисні споруди і насадження, протилавинні та протисельові споруди, вловлюючі з'їзди, захисні насадження, шумові екрани, очисні споруди; б) майданчики для стоянки транспорту і відпочинку, склади, гаражі, резервуари для зберігання паливно-мастильних матеріалів, комплекси для зважування великогабаритного транспорту, виробничі бази, штучні та інші споруди, що перебувають у державній власності, власності державних підприємств або власності господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток, паїв) належить державі; 11.1.5. земельні ділянки сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та фермерських (селянських) господарств, зайняті молодими садами, ягідниками та виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, а також гібридними насадженнями, генофондовими колекціями та розсадниками багаторічних плодових насаджень; 11.1.6. земельні ділянки кладовищ, крематоріїв та колумбаріїв. 11.1.7. земельні ділянки, на яких розташовані дипломатичні представництва, які відповідно до міжнародних договорів (угод), згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, користуються приміщеннями та прилеглими до них земельними ділянками на безоплатній основі. 11.1.8. земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку. 12. Особливості оподаткування платою за землю 12.1. Верховна Рада Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування встановлюють ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території. Органи місцевого самоврядування до 25 грудня року, що передує звітному, подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки рішення щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам, за формою , затвердженою Кабінетом Міністрів України Нові зміни щодо зазначеної інформації надаються до 1 числа першого місяця кварталу, що настає за звітним кварталом, у якому відбулися зазначені зміни. 12.2. Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право. 12.3. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території. Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування. 13.Податковий період для плати за землю 13.1. Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік. 13.2. Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців). 14. Порядок обчислення плати за землю 14.1. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, у сфері будівництва щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. 14.2. Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі. 14.3. Платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним. 14.4. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним. У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни. 14.5. Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному статтею 58 цього Кодексу. У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - юридичної або фізичної особи до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності. У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - фізичної особи до іншого протягом календарного року контролюючий орган надсилає (вручає) податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності. Якщо такий перехід відбувається після 1 липня поточного року, то контролюючий орган надсилає (вручає) попередньому власнику нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним). Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо: розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або користуванні платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку. У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, користування пільгою, контролюючий орган за місцем знаходження земельної ділянки проводить протягом десяти робочих днів перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним)". 14.6. За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у спільній власності кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується з урахуванням прибудинкової території кожному з таких осіб: 1) у рівних частинах - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділена в натурі, або одній з таких осіб-власників, визначеній за їх згодою, якщо інше не встановлено судом; 2) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній частковій власності; 3) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності і поділена в натурі. За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у користуванні кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується кожному з них пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в їх користуванні, з урахуванням прибудинкової території. 14.7. Юридична особа зменшує податкові зобов'язання із земельного податку на суму пільг, які надаються фізичним особам відповідно до пункту 281.1 статті 281ПКУ за земельні ділянки, що знаходяться у їх власності або постійному користуванні і входять до складу земельних ділянок такої юридичної особи. Такий порядок також поширюється на визначення податкових зобов'язань із земельного податку юридичною особою за земельні ділянки, які відведені в порядку, встановленому Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" для безоплатного паркування (зберігання) легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, члени їх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату. 15. Строк сплати плати за землю 15.1. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році. 15.2. Облік фізичних осіб - платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 1 травня. 15.3. Податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця. 15.4. Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця. 15.5. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Фізичними особами у сільській та селищній місцевості земельний податок може сплачуватися через каси сільських (селищних) рад або рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за квитанцією про приймання податкових платежів. Форма квитанції встановлюється у порядку, передбаченому статтею 46 П КУ.. 15.6. При переході права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини), з урахуванням прибудинкової території сплачується на загальних підставах з дати державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку. 15.7. У разі надання в оренду земельних ділянок (у межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з дати укладення договору оренди земельної ділянки або з дати укладення договору оренди будівель (їх частин). 15.8. Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно. 16. Орендна плата 16.1. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які укладають договори оренди землі, повинні до 1 лютого подавати контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати відповідний контролюючий орган про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни. Форма надання інформації затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики. 16.2. Платником орендної плати є орендар земельної ділянки. 16.3. Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду. 16.4. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем. 16.5. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу: 16.5.1. не може бути меншою розміру земельного податку, встановленого для відповідної категорії земельних ділянок на відповідній території . 16.5.2. не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки. 16.5.3. може перевищувати граничний розмір орендної плати, встановлений у підпункті 16.5.2, у разі визначення орендаря на конкурентних засадах. 16.5.4. для пасовищ у населених пунктах, яким надано статус гірських, не може перевищувати розміру земельного податку. 16.5.5. для баз олімпійської , паралімпійської та дефлімпійської підготовки , перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України , не може перевищувати 0,1 відсотка нормативної грошової оцінки . 16.6. Плата за суборенду земельних ділянок не може перевищувати орендної плати. 17. Індексація нормативної грошової оцінки земель 17.1 Індексація нормативної грошової оцінки земель проводиться відповідно до статті 289 Податкового кодексу України .

Секретар сільської ради : Р.Гожий

 

                                                                                                                                         ПРОЕКТ РІШЕННЯ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

сесії сільської ради від №

с. Панівці

“ Про затвердження ставок податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки , на 2020 рік”.

1. Затвердити Положення про податок на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості згідно з додатком 1

2. Установити на території Пановецької сільської ради: 1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 2; 2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 3.

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб, копію рішення в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття подати до ГУ ДФС у Хмельницькій області

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, соціальної політики , законності і правопорядку ( голова комісії О. Качуровька ).

5. Визначити таким , що втратили чинність рішення одинадцятої сесії сільської ради від 25 травня 2018 року № 6 « Про затвердження ставок земельного податку для фізичних та юридичних осіб на 2019 рік »

6. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року .

Сільський голова А.М.Костюк

Додаток 1 до рішення -ої сесії сільської ради від 2019 року №

Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

1. Загальні положення Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної відноситься до податку на майно ділянки є місцевим податком, входить до складу податку на майно і впроваджується на підставі пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» та відповідно до пункту 10.1.1 статті 10, пункту 265.1.1 статті 265 та статті 266 Податкового кодексу України із змінами відповідно до Закону України « Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 року,та відповідно до типових рішень, затверджених постановою Кабінету Міністрів Укераїни від 24.05.2017 року. 2. Платники податку 2.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. 2.2. Визначення платників податку в разі перебування об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб: а) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку; б) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом; в) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку. 3. Об'єкт оподаткування 3.1. Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка. 3.2. Не є об'єктом оподаткування: а) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності); б) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки; в) будівлі дитячих будинків сімейного типу; г) гуртожитки; ґ) житлова нерухомість непридатна для проживання, у тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад; д) об'єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об'єкта на дитину; е) об'єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб'єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках; є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств; ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності; з) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств; и) об'єкти нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, та використовуються виключно для забезпечення їхньої статутної діяльності, включаючи ті, в яких здійснюють діяльність засновані такими релігійними організаціями добродійні заклади (притулки, інтернати, лікарні тощо), крім об'єктів нерухомості, в яких здійснюється виробнича та/або господарська діяльність. і) будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг. ї) об’єкти нежитлової нерухомості державних та комунальних дитячих санаторно - курортних закладів та закладів оздоровлення та відпочинку дітей,а також дитячих санаторно - курортних закладів та закладів оздоровлення і відпочинку дітей ,які знаходяться на балансі підприємств,установ та організацій,які є не прибутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця ,наступного за місяцем,у якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій . й) об’єкти нежитлової нерухомості державних та комунальних центрів олімпійської підготовки,шкіл вищої спортивної майстерності,центрів фізичного здоров’я населення,центрів з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів , дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також центрів олімпійської підготовки шкіл вищої спортивної майстерності , дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних споруд всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств,їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів , що є неприбутковими та включених до Реєстру неприбуткових установ та організацій У разі виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця ,наступного за місяцем,у якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій . к) об’єкти нежитлової нерухомості баз олімпійської та параолімпійської підготовки.Перелік таких баз затверджується Кабінетом Міністрів України. л) об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним або прийомним сім’ям, у яких виховується п’ять та більше дітей. 4. База оподаткування 4.1. Базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток. 4.2. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності. 4.3. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи із загальної площі кожного окремого об'єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об'єкт. 5. Пільги із сплати податку 5.1. База оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується: а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів; б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів; в) для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів. Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік). 5.2.Пільги з податку,передбачені пунктом 5.1.цього положення , а також підпунктом 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України для фізичних осіб не застосовуються до : об'єкт/об'єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об'єкта/об'єктів перевищує п'ятикратний розмір неоподатковуваної площі,встановленої підпунктом 6.1 цього розділу; об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності). 6. Ставка податку 6.1. Ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об'єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує півтора відсотки розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування. 6.2.Ставки податку на території сільської ради на всі об’єкти житлової нерухомості встановлюються в таких розмірах: 6.2.1. для фізичних осіб : а) 0.5 відсотка – для квартири/квартир, загальна площа яких перевищує 60 кв. метрів; або для житлового будинку/будинків, загальна площа яких перевищує 120 кв. метрів, Положення та пільги сільської ради з неоподаткованої площі таких б) 1 відсоток - для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, сумарна загальна площа яких перевищує 180 кв. метрів; 6.2.2. для юридичних осіб - 1 відсоток. 6.3. Ставки податку на всі об’єкти нежитлової нерухомості, встановлюються в таких розмірах: 6.3.1. Для фізичних осіб : - 0.02 відсотка - на всі об’єкти нежитлової нерухомості; 6.3.2. Для юридичних осіб - 1 відсоток - на всі об’єкти нежитлової нерухомості 7. Податковий період 7.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року. 8. Порядок обчислення суми податку 8.1. Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється Кам’янець - Подільською ОДПІ за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості у такому порядку: а) за наявності у власності платника податку одного об'єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється, виходячи з бази оподаткування, зменшеної відповідно до підпунктів "а" або "б" пункту 5 цього Положення та пільги сільської ради з неоподаткованої площі таких об’єктів (у разі її встановлення)та відповідної ставки податку; б) за наявності у власності платника податку більше одного об'єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів зменшеної відповідно до підпунктів "а" або "б" пункту 5 цього об’єктів (у разі її встановлення) та відповідної ставки податку; в) за наявності у власності платника податку об'єктів житлової нерухомості різних видів, у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів, зменшеної відповідно до підпункту "в" пункту 5 цього Положення та пільги сільської ради з неоподаткованої площі таких об’єктів (у разі її встановлення) та відповідної ставки податку; г) сума податку, обчислена з урахуванням підпунктів "б" і "в" цього підпункту, розподіляється Кам’янець - Подільською ОДПІ пропорційно до питомої ваги загальної площі кожного з об'єктів житлової нерухомості; ґ) за наявності у власності платника податку об'єкта (об'єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку, розрахована відповідно до підпунктів "а" - "г" цього підпункту, збільшується на 25 000 гривень на рік за кожен такий об'єкт житлової нерухомості (його частку). 8.2.Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється Кам’янець - Подільською ОДПІ за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об'єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку. 8.3. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 8.1 пункту 8 цього Положення, та відповідні платіжні реквізити,зокрема , бюд- жету сільської ради за місцем знаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком). 8.4. Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. 8.5. Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. 8.6. Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів. 8.7. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку; розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку. У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним). 8.8. Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов'язані щоквартально у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об'єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. 8.9. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою - платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. 9. Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об'єкта оподаткування податком 9.1. У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а для нового власника - починаючи з місяця, в якому виникло право власності. 9.2. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності. 10. Порядок сплати податку 10.1. Податок сплачується за місцем розташування об'єкта/об'єктів оподаткування і зараховується до сільського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України. Фізичні особи можуть сплачувати податок у сільській та селищній місцевості через каси сільських(селищних) рад або рад об’єднаних територіальних ромад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за квитанцією про прийняття податків. 11. Строки сплати податку 11.1. Податкове зобов'язання за звітний рік з податку сплачується: а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення; б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Секретар сільської ради Р.Гожий

                                                                                                                                                      ПРОЕКТ РІШЕННЯ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

сесії сільської ради від 2019 року №

с. Панівці

“ Про затвердження Положення про транспортний податок, на 2020 рік”.

Керуючись пунктом 24 частини 1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до пункту 10.1.1 статті 10 , пункту 265.1.1 статті 265 та статті 266 Податкового Кодексу України зі змінами,внесеними Законом України від 24.12.2015 року №909 –VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджнтних надходжень в 2016 році» та пункту 4 статті 69 Бюджетного кодексу України,сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердит Положення про транспортний податок на 2020 рік(додаток 1)

2.Кошти від сплати податку на майно зараховуються до сільського бюджету на рахунок,відкритий Кам’янець - Подільським управлінням державної казначейської служби України Хмельницької області згідно з кодами класифікації доходів бюджету.

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб, копію рішення в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття подати до ГУ ДФС у Хмельницькій області

4.Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів, соціальної політики , законності і правопорядку ( голова комісії О. Качуровька ).

Сільський голова : А.М.Костюк

Додаток 1 до рішення 23-ї сесії сільської ради від 2019року №

ПОЛОЖЕННЯ про транспортний податок

1. Загальні положення Транспортний податок є місцевим податком, входить до складу податку на майно і впроваджується на підставі пункту 24 частини 1статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» та відповідно до пункту 10.1.1 статті 10 та підпункту 265.1.2 пункту 265.1 статті 265 і статті 267 Податкового кодексу України. 2. Платники податку Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 3.1. пункту 3 цього Положення є об’єктами оподаткування. 3. Об’єкт і база оподаткування податком 3.1. Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об'єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті. 3.2. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 3.1 пункту 3 цього Положення. 4. Ставки податку та податковий період 4.1Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 3.1. пункту 3 цього Положення. 4.2 Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року. 5. Порядок обчислення податку 5.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку. 5.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку Кам’янець-Подільською ОДПІ до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року). Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності. Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування,що перебувають у власності таких нерезидентів. 5.3. Орган внутрішніх справ у зобов’язаний до 1 квітня 2015 року подати контролюючим органам за місцем реєстрації об’єкта оподаткування відомості, необхідні для розрахунку податку. З 1 квітня 2015 року орган внутрішніх справ зобов’язані щомісячно, у 10-денний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об’єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця. Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики. 5.4.Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. 5.5. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності. 5.6.За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу. 5.7. У разі спливу п'ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п'яти років. 5.8. У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 цієї статті є об'єктом оподаткування, транспортний податок за такий легковий автомобіль не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем, якщо такий факт підтверджується відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, виданим уповноваженим державним органом. У разі повернення легкового автомобіля його власнику (законному володільцю) податок за такий легковий автомобіль сплачується з місяця, в якому легковий автомобіль було повернено відповідно до постанови слідчого, прокурора чи рішення суду. Платник податку зобов'язаний надати контролюючому органу копію такої постанови (рішення) протягом 10 днів з моменту отримання. 5.9. У разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 цієї статті є об'єктом оподаткування, уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань. У разі повернення легкового автомобіля його власнику уточнююча декларація юридичною особою - платником податку подається протягом 30 календарних днів з дня складання постанови слідчого, прокурора чи винесення ухвали суду. 5.10. Фізичні особи – платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо: а) об'єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку; б) розміру ставки податку; в) нарахованої суми податку. У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема документів, що підтверджують право власності на об'єкт оподаткування, перехід права власності на об'єкт оподаткування, документів, що впливають на середньоринкову вартість легкового автомобіля), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним). Фізичні особи – нерезиденти у порядку, визначеному цим пунктом, звертаються за проведенням звірки даних до контролюючих органів за місцем реєстрації об'єктів оподаткування. 6. Порядок сплати податку Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України. 7. Строки сплати податку Транспортний податок сплачується: а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення; б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. 8. Податковий період Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року. 9. Контроль Контроль за своєчасністю подання розрахунку та сплатою податку, правильність його обчислення, повноту і своєчасність сплати до бюджету здійснює контролюючий орган.

Секретар сільської ради Р.А.Гожий

 

                                                                                                                                            ПРОЕКТ РІШЕННЯ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

 Двадцять третьої сесії сільської ради від 2019 року №

с. Панівці.

Про встановлення туристичного збору на території Пановецької сільської ради на 2020 рік.

Відповідно до ст. пункту 10.2.2 статті 10 та статті 268 Податкового кодексу України на підставі пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердит Положення про туристичний збір (додаток 1)

2.Кошти від сплати туристичного збору зараховуються до сільського бюджету на рахунок,відкритий Кам’янець - Подільським управлінням державної казначейської служби України Хмельницької області згідно з кодами класифікації доходів бюджету.

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб, копію рішення в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття подати до ГУ ДФС у Хмельницькій області

4.Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів, соціальної політики , законності і правопорядку ( голова комісії О. Качуровька ).

Сільський голова : А.М.Костюк

Додаток до рішення 23-ї сесії Пановецької сільської ради від 2019 року №

ПОЛОЖЕННЯ про туристичний збір

1. Загальні положення Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету і який впроваджується на підставі пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» та відповідно до пункту 10.2.2 статті 10 та статті 268 Податкового кодексу України.

2. Платники збору

2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Пановецької сільської ради, на якій діє рішення про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 5.1 пункту 5 цього положення.

2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які: а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, на території сіл Пановецької сільської ради, ; б) особи, які прибули у відрядження або тимчасово розміщуються у місцях проживання(ночівлі), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму; в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого); г) ветерани війни; ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я ; е) діти віком до 18 років; є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади; ж) члени сім’ї фізичної особи першого та/або другого рівня споріднення, визначені відповідно до підпункту 14.1.263 пункту 14.1. Податкового кодексу, які тимчасово розміщуються такою фізичною особою у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом «б» підпункту 5.1 пункту 5 цього положення, що належить їй на праві власності або на праві користування за договором найму.

3. Ставки збору Ставка встановлюється за рішенням відповідної сільської ради за кожну добу тимчасового розміщення особи в місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 5.1 пункту 5 цього положення, у розмірі 0,5 відсотка - для внутрішнього туризму та 5 відсотків – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) рок, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

4. База справляння збору

4.1. Базою справляння є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) в місцях, визначених підпунктом 5.1 пункту 5 цього положення.

5. Податкові агенти та місця проживання

5.1.Згідно із рішенням сільської ради справляння збору може здійснюватися з тимчасового розміщення у таких місцях проживання (ночівлі): а) готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку,туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади; б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

5.2.Згідно із рішенням сільської ради справляння збору може здійснюватися такими податковими агентами: а) юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб згідно з підпунктом 7.2 пункту 7 цього положення , фізичними особами - підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 5.1 цього положення; б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) визначених підпунктом «б» підпункту 5.1 пункту 5 цього положення, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму; в)юридичними особами, які уповноважуються сільською радою, справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою. Перелік податкових агентів та інформація про них розміщуються та оприлюднюються на офіційному веб-сайті сільської ради.

6. Особливості справляння збору

6.1.Платники збору сплачують суму збору авансовими внесками перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору та з дотриманням інших вимог, визначених рішенням сільської ради. За один і той самий період перебування платника збору на території сільської ради, на якій встановлено туристичний збір, повторне справляння збору, вже сплачено таким платником збору, не допускається.

6.2.Особа здійснює тимчасове розміщення платника збору у місцях проживання(ночівлі), що належить такій особі на праві власності або на праві користування, включно за наявності у платника збору документа, що підтверджує сплату ним туристичного збору відповідно до Податкового кодексу та рішення сільської ради.

6.3.У разі дострокового залишення особою, яка сплатила туристичний, території сільської ради, га якій встановлено туристичний збір, сума надмірно сплаченого збору підлягає поверненню такій особі у встановленому Податковим кодексом порядку.

7. Порядок сплати збору

7.1. Податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначені для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, на підставі рішення сільської ради.

7.2. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.

7.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

Секретар сільської ради Р.Гожий

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять третьої сесії сільської ради від 2019 року № с. Панівці

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення )меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) гр. Хвостіку Олександру Володимировичу

На підставі ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст. 55 Закону України « Про землеустрій »ст.12,39,40,116,118,121 , 125,126 Земельного кодексу України , розглянувши заяву гр. Хвостіка Олександра Володимировича із проханням про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А : 1. Надати дозвіл гр. Хвостіку Олександру Володимировичу замовити в землевпорядній організації виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1000га , що розташована на території Пановецької сільської ради в межах населеного пункту с.Панівці, вул. Драчківська, 18 з метою передачі в подальшому вказаної ділянки у власність . 2. Громадянину Хвостіку Олександру Володимиролвич при розроблені технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) забезпечити дотримання вимог чинного законодавства . 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань , охорони навколишнього середовища та розвитку агропромислового комплексу.

Сільський голова : А.Костюк.

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять третьої сесії сільської ради від року № с. Панівці

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) гр. Мельник Надії Василівні На підставі ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст. 55 Закону України « Про землеустрій »ст.12,40,116,118,125,126 Земельного кодексу України, технічної документації із землеустрою , сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А : 1. Затвердити гр. Мельник Надії Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,0600 га. кадастровий номер 6822485900:05:002:0255, що розташована на території Пановецької сільської ради в межах с.Цибулівка, вул. Комарова,7 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд . 2. Передати гр. Мельник Надії Василівні у власність земельну ділянку площею 0,0600 га. кадастровий номер 6822485900:05:002:0255 , для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, що розташована на території Пановецької сільської ради в межах с.Цибулівка, вул. Комарова, 7. 3. Громадянці Мельник Надії Василівні, оформити відповідно до Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень », право власності на дану земельну ділянку . 4. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань , охорони навколишнього середовища та розвитку агропромислового комплексу.

Сільський голова : А.Костюк

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять третьої сесії сільської ради від року № с. Панівці

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) гр. Савковій Валентині Іванівні На підставі ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст. 55 Закону України « Про землеустрій »ст.12,40,116,118,125,126 Земельного кодексу України, технічної документації із землеустрою , сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А : 1. Затвердити гр. Савковій Валентині Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га. кадастровий номер 6822485900:05:002:0253, що розташована на території Пановецької сільської ради в межах с.Цибулівка, вул. Набережна,52 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд . 2. Передати гр. Савковій Валентині Іванівні у власність земельну ділянку площею 0,2500 га. кадастровий номер 6822485900:05:002:0253 , для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, що розташована на території Пановецької сільської ради в межах с.Цибулівка, вул. Набережна, 52. 3. Громадянці Савковій Валентині Іванівні, оформити відповідно до Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень », право власності на дану земельну ділянку . 4. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань , охорони навколишнього середовища та розвитку агропромислового комплексу.

Сільський голова : А.Костюк

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять третьої сесії сільської ради від року № с. Панівці

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рапку Віталію Ігоровичу

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рапку Віталію Ігоровичу площею 0,5000 га. для ведення особистого селянського господарства, що розташована в межах с.Зубрівка, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку за № НВ – 6808599322019 від 18.04.2019 року, керуючись ст .26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст.12,33,116,118,121,125,126,186 Земельного кодексу України, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА : 1. Затвердити проект землеустрою гр. Рапку Віталію Ігоровичу , щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га. кадастровий номер 6822485900:03:001:0080 для ведення особистого селянського господарства ( за рахунок земель сільськогосподарського призначення ), що розташована на території Пановецької сільської ради в межах с. Зубрівка. 2. Передати гр. Рапку Віталію Ігоровичу у власність земельну ділянку площею 0,5000 га. кадастровий номер 6822485900:03:001:0080 для ведення особистого селянського господарства ( за рахунок земель сільськогосподарського призначення ) , що розташована на території Пановецької сільської ради в межах с. Зубрівка. 3. Громадянину Рапку Віталію Ігоровичу оформити, відповідно до Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень », право власності на дану земельну ділянку. 4. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань , охорони навколишнього середовища та розвитку агропромислового комплексу.

Сільський голова: А. Костюк

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять третьої сесії сільської ради від року № с. Панівці

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Заянчуковського Степана Вікторовича На підставі ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст. 55 Закону України « Про землеустрій »ст.12,33,116,118,121 , 125,126 Земельного кодексу України , розглянувши заяву гр. Заянчуковського Степана Вікторовича із проханням про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А : 1. Надати дозвіл гр. Заянчуковському Степану Вікторовичу замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2500 га ,( за рахунок земель сільськогосподарського призначення ), що розташована на території Пановецької сільської ради в межах населеного пункту с.Цибулівка ,з метою передачі в подальшому вказаної ділянки у власність . 2. Роботи з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією , яка має відповідну ліцензію на їх виконання . 3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити у встановленому законом порядку та подати на затвердження сесії сільської ради . 4. Підготовка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не дає права на її використання до одержання документа , що посвідчує право на неї та його державної реєстрації . 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань , охорони навколишнього середовища та розвитку агропромислового комплексу.

Сільський голова : А.Костюк

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять третьої сесії сільської ради від року №

с. Панівці

Про припинення права користування земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Коцюбанської Анастасії Павлівни про добровільну відмову від земельної ділянки та керуючись ст . 12,140,141, 142 Земельного Кодексу України , на підставі ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні »,сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А :

1. Припинити право користування земельної ділянки за добровільною відмовою гр. Коцюбанської Анастасії Павлівни для ведення особистого селянського господарства площею 0,2200 га. , що розташована на території Пановецької сільської ради в межах с. Панівці.

2. Спеціалісту - землевпоряднику сільської ради Н.Худик вилучену земельну ділянку перевести до складу земель запасу сільської ради та внести зміни в земельно – облікові документи.

Сільський голова : А.Костюк.

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять третьої сесії сільської ради від року № с. Панівці

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Худик  Наталії Миколаївни  На підставі ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст. 55 Закону України « Про землеустрій »ст.12,33,116,118,121 , 125,126 Земельного кодексу України , розглянувши заяву гр. Худик  Наталії Миколаївни із проханням про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А : 1. Надати дозвіл гр. Худик  Наталії Миколаївні  замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,0000 га ,( за рахунок земель сільськогосподарського призначення ), що розташована на території Пановецької сільської ради в межах населеного пункту с.Панівці ,з метою передачі в подальшому вказаної ділянки у власність . 2. Роботи з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією , яка має відповідну ліцензію на їх виконання . 3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити у встановленому законом порядку та подати на затвердження сесії сільської ради . 4. Підготовка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не дає права на її використання до одержання документа , що посвідчує право на неї та його державної реєстрації . 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань , охорони навколишнього середовища та розвитку агропромислового комплексу.

Сільський голова : А.Костюк

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять третьої сесії сільської ради від року № с. Панівці

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасимову  Валерію Павловичу 

 На підставі ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст. 55 Закону України « Про землеустрій »ст.12,33,116,118,121 , 125,126 Земельного кодексу України , розглянувши заяву гр. Герасимова Валерія Павловича  із проханням про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А : 1. Надати дозвіл гр.Герасимову  Валерію Павловичу  замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га ,( за рахунок земель сільськогосподарського призначення ), що розташована на території Пановецької сільської ради в межах населеного пункту с.Панівці ,з метою передачі в подальшому вказаної ділянки у власність . 2. Роботи з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією , яка має відповідну ліцензію на їх виконання . 3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити у встановленому законом порядку та подати на затвердження сесії сільської ради . 4. Підготовка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не дає права на її використання до одержання документа , що посвідчує право на неї та його державної реєстрації . 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань , охорони навколишнього середовища та розвитку агропромислового комплексу.

Сільський голова : А.Костюк

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять третьої сесії сільської ради від 2019 року № с. Панівці

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення )меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) гр. Геруку Леоніду  Онисимовичу 

На підставі ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст. 55 Закону України « Про землеустрій »ст.12,39,40,116,118,121 , 125,126 Земельного кодексу України , розглянувши заяву гр. Герука  Леоніда Онисимовича  із проханням про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А : 1. Надати дозвіл гр. Геруку Леоніду Онисимовичу замовити в землевпорядній організації виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2000га , що розташована на території Пановецької сільської ради в межах населеного пункту с.Панівці, вул. Драчківська, 11 з метою передачі в подальшому вказаної ділянки у власність . 2. Громадянину Геруку  Леоніду Онисимовичу  при розроблені технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) забезпечити дотримання вимог чинного законодавства . 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань , охорони навколишнього середовища та розвитку агропромислового комплексу.

Сільський голова : А.Костюк.

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області

вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Двадцять третьої сесії сільської ради від 2019 року № с. Панівці

Про надання дозволу  Пановецькому   дошкільному  навчальному   закладу  "Колосок "на виготовлення  проекту  землеустрою  щодо відведення   земельної  ділянки  комунальної  власності 

На підставі ст.25, 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст.79-1 Земельного кодексу України , сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А : 1. Надати дозвіл Пановецькому  дошкільному   навчальному  закладу  "Колосок " на  виготовлення  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки   комунальної   власності  орієнтовною  площею  0,2000га для будівництва  та  обслуговування будівель  органів   державної  влади  та місцевого  самоврядування  ( нежитлового  приміщення ( будинку  дошкільного  навчального   закладу "Колосок "), код КВЦПЗ - 03.01) за  рахунок  земель  комунальної  власності ( категорія  земель -   землі  житлової  та  громадської  забудови, угіддя - землі  під  соціально - культурними  об'єктами ).Адреса  земельної  ділянки : село Панівці, вулиця Спортивна,1, Кам'янець - Подільського  району , Хмельницької  області .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань , охорони навколишнього середовища та розвитку агропромислового комплексу.

Сільський голова : А.Костюк.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *