ОГОЛОШЕШНЯ

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Виконавчий комітет Пановецької сільської ради спільно з Кам’янець-Подільським районним

відділом Головного управління ДСНС України суворо попереджає, що у разі виявлення фактів

спалювання сухої трави винні громадяни будуть притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності, а саме :

- За самовільне випалювання рослинності або її залишків від 3 060 грн. до 5 100 грн.

- За підпал трави природно – заповідного фонду від 6 120 грн до 12 240 грн.

- За знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу від 91 800 грн. до 153 000грн.

Слід пам’ятати, що суха минулорічна трава – не сміття, а безцінний продукт харчування, житло, притулок для живих істот, створений самою природою.

Виконком сільської ради