Оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту План зонування села Цибулівка  Кам’янець-Подільського району Хмельницької області”.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: План зонування села Цибулівка  Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Основна мета проекту - обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території у межах визначених зон, на якій реалізуються повноваження Пановецької сільської ради.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Пановецька сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 04.09.2019  року  і  триває  до 03.10.2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.  Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: Громадські слухання відбудуться 25.09.2019р. о 10:00 в приміщенні Пановецької сільської ради за адресою с. вул. Першотравнева, 14.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Ознайомитись з проектом детального плану та  розділом «Охорона          навколишнього  природного  середовища» можна у Пановецькій сільській раді щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на WEB-сайт: http://panivci.rada.org.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:  Пановецька сільська рада Кам’янець-Подільського району. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:  32376, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Панівці, вул. Першотравнева, 14. Тел./факс: (03849) 9-87-18. Контактний e-mail: panov541@meta.ua   Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 04.09.2019 по 03.10.2019р.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Проведення транскордонних консультацій не потребує.