повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення проекту рішення Пановецької сільської ради « Про затвердження ставок податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки , на 2021 рік

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Пановецької сільської ради повідомляє що проект рішення Пановецької сільської ради « Про затвердження ставок податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки , на 2021 рік”,,аналіз  регуляторного впливу та звіт про проведення базового відстеження даних проекту рішення  розміщено на офіційному сайті Пановецької сільської ради http:// panivci.rada.org.ua в розділі «Регуляторна політика» та на  стенді, який знаходиться в приміщенні сільської ради.

Зауваження і пропозиції до проекту рішення направляти в письмовій формі для узагальнення та представлення на розгляд чергової сесії сільської ради в термін до 12 червня  2020 року

за адресою: с. Панівці,Першотравнева,14