ЛИСТ

КАМ’ЯНЕЦЬ – ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

вул. Троїцька,2 м. Кам’янець-Подільський 32300 тел./факс (03849) 9-13-94, Е-mail:upszn6808@ukr.net Код ЄДРПОУ 03198439 23.09.2019_№__815_

Головам сільських рад, об’єднаних територіальних громад

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (далі - Порядок), який діятиме з жовтня 2019 року.

Відповідно до Порядку паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Зокрема, пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматизованому режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.

Пільги у грошовій готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі особисто поданих заяв до управлінь соціального захисту населення із обов’язковим зазначенням у ній розрахункового рахунку в АТ «Ощадбанку». Даною постановою передбачено подання заяв пільговика до 15 жовтня (15 травня), виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. На підставі вищевикладеного прошу Вас забезпечити подання заяв від осіб, які виявили бажання отримання пільг у грошовій готівковій формі в управління соціального захисту населення.

Заява додається Начальник управління Петро Середа