рішення сесії на 2019 рік

Кам’янець- Подільського району, Хмельницької області вул. Першотравнева,14, с. Панівці ,

32376,тел. /факс (03849) 9-87-18, Код ЄДРПОУ 21316374

Вісімнадятої сесії сільської ради від 25 травня 2018 року №04

с. Панівці

Про встановлення ставок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання

роздрібної торгівлі підакцизних товарів на тариторії сільської ради на 2019 рік.

На підставі статті 25З Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пункту 20.2 /3 статті 69 Бюджетного кодексу України та відповідно до підпункту 14.1.212 пункту 14.1 статті 14 і підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 212 Податкового кодексу України із врахування змін відповідно до Закону України від 20.12.2016 № 1791- VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про акцизний податок та ставки акцизного податку на 2019 рік ( додаток 1 )

2. Кошти від сплати акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів зараховуються до сільського бюджету на рахунок відкритий Кам’янець – Подільським управлінням Державної казначейської служби України Хмельницької області згідно з кодами класифікації доходів бюджету.

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб, копію рішення в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття подати до ГУ ДФС у Хмельницькій області

4. Дане рішення вступає в силу з 01січня 2019 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів ( голова комісії О.Качуровська )

Сільський голова А. Костюк

Додаток 1 до рішення 18-ої сесії сільської ради від 25 травня 2018 року № 04

ПОЛОЖЕННЯ про акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівл

1. Загальні положення. Акцизний податок в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів запроваджується відповідно до підпункту 212.1.11, пункту 212.1. статті 212 та підпункту 215.3.10 пункту 215.3.статті 215 чинного Податкового кодексу України .

2. Платники податку

2.1 Платниками акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів являються особи суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі , які здійснюють реалізацію підакцизних товарів .

2.2. Особи - суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі , які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами.

3. Об’єкти оподаткування Об’єктами оподаткування є операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів .

4. База оподаткування Базою оподаткування акцизного податку є вартість ( з податком на додану вартість ) підакцизних товарів , що реалізуються суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

. 5.1 До підакцизних товарів належать : - Спирт етиловий та інші спиртові дистиляти , алкогольні напої, пиво ; - Тютюнові вироби , тютюн та промислові замінники тютюну ;

5.2. Ставки податку для підакцизних товарів: - для пива , алкогольних напоїв , тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9. пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України в розмірі 5 відсотків від вартості ( з податком на додану вартість );

6. Дата виникнення податкових забов’язань Датою виникнення податкових забов’язань щодо реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі , громадського харчування та послуг , а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями , які сплачують єдиний податок - є дата надходження оплати за проданий товар ».

7.Порядок і строки сплати податку

7.1 Суми податку перераховуються до селищного бюджету суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі , які здійснюють реалізацію підакцизних - товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для надання податкової декларації за місячний податковий період.

7.2. Особа - суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі , який здійснює реалізацію підакцизних товарів , сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів .

8. Контроль за сплатою податку Контроль за правильністю обчислення і своєчасністю сплати до бюджету акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів здійснюються контролюючими органами .

Секретар сільської ради : Р.Гожий